clock  SEČ |  UTC | 1 z 82 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2017/18:
Martin Dvořák (CCC), Helmut Künne (F9) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Beskydy Gliding Cup 2017 › Výsledky › Den 1 › 04.11.2017

Trénink Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Celkové výsledky

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 737 | Day Factor = 0.967
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Ori Ental ORI DAFFY Ventus2 281.23 km 02:20:31 120.1 km/h 0 713
2 Finished Tomas Brotanek TB OK-0516 Ventus2 281.23 km 02:21:21 119.4 km/h 0 709
3 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASW27 281.23 km 02:22:44 118.2 km/h 0 702
4 Finished Winfried Deppe WD D-2709 ASW27 281.23 km 02:23:57 117.2 km/h 0 696
5 Finished Jan Michalek Y77 JERRY ASW27 281.23 km 02:25:31 116 km/h 0 689
6 Finished Golden Eagle GE7 EAGLE ASW27 281.23 km 02:27:50 114.1 km/h 0 678
7 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS6 281.23 km 02:28:37 113.5 km/h 0 675
8 Finished Egon Jorgensen X5 OY-XKP ASW27 281.23 km 02:28:54 113.3 km/h 1 672
9 Finished Martin Semrad MSE OK-DAR Ventus2 281.23 km 02:29:36 112.8 km/h 0 670
10 Finished Filip Vita 2Y OK-5129 Ventus2 281.23 km 02:30:35 112.1 km/h 0 666
11 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASW27 281.23 km 02:31:51 111.1 km/h 0 661
12 Finished Petr Sadik 63 OK-6538 Ventus2 281.23 km 02:32:58 110.3 km/h 0 656
13 Finished Witold Rozak WRW SP-2323 ASW27 281.23 km 02:33:41 109.8 km/h 0 653
14 Finished Eman Sadik EMA OK-1940 Ventus2 281.23 km 02:34:24 109.3 km/h 0 650
15 Finished Martin Baran MOV OK-7103 Ventus2 281.23 km 02:34:46 109 km/h 0 648
16 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 Ventus2 281.23 km 02:34:47 109 km/h 1 647
17 Finished Kuba Jedruszkiewicz KJ SP-1976 ASW27 281.23 km 02:36:47 107.6 km/h 0 640
18 Finished Dmitry Andreyev D2A - ASW27 281.23 km 02:37:11 107.3 km/h 0 639
19 Finished Mihaly Knausz KMI HA-5005 ASW27 281.23 km 02:37:43 107 km/h 0 636
20 Finished Hans Nyc JN OK-6200 Ventus2 281.23 km 02:38:13 106.7 km/h 0 634
21 Finished Andrzej Teclaw ATE SP-3621 ASW27 281.23 km 02:45:59 101.7 km/h 0 605
22 Finished Jiri Holub JHO OK-4408 Ventus2 281.23 km 02:53:24 97.3 km/h 0 580
23 Finished Wojciech Grupa WTG SP-WOJ ASW27 281.23 km 02:53:56 97 km/h 1 577
24 Finished Dusan Masaryk DMA OM-2XZU ASW27 281.23 km 03:05:30 91 km/h 0 543
25 Finished Ales Svoboda 28 OK-1991 LS6 281.23 km 03:09:09 89.2 km/h 0 533
26 Outland Vladimir Hammer VL OK-0006 Ventus2 249.09 km 0 425
27 Outland Erwin deBruin EDB PH-1969 ASW27 248.95 km 0 425
28 Outland Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASW27 247.89 km 1 422
29 Finished Jan Kristof AF OK-8888 LS6 281.23 km 03:08:09 89.7 km/h 165 371
30 Outland Finn Kristensen FK OY-XBG ASW27 216.89 km 0 370
31 Outland Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASW27 209.72 km 0 358
32 Outland Adam Gorski AGO SP-1962 ASW27 209.61 km 0 357
33 Outland David Mach 1W OK-8145 ASW27 195.57 km 1 333
34 Outland Milos Koch MK OK-1823 ASW27 169.14 km 0 288
35 Outland Miro Kucera MK7 OM-2507 Ventus2 138.03 km 0 235
36 Outland Petr Plinta 7T OK-0357 LS6 136.92 km 0 233
37 Outland Mathias Muench MMU D-2197 ASW27 131.13 km 0 224
38 Outland Pawel Lis PLP SP-3679 ASW27 114.12 km 0 195
39 Outland Tomasz Zwolinski TZ2 SP-0028 Ventus2 99.84 km 0 170
40 Outland Norbert Karolyi NK1 OM-1966 ASW27 94.64 km 0 161
41 Outland Miodrag Ivanovic IDM YU-1039 Ventus2 88.35 km 0 151
42 Outland Lukas Zemek 27 OK-2705 Ventus2 82.72 km 0 141
43 Outland Rudolf Kalousek R1K OK-7777 ASW27 76.29 km 0 130
44 Outland Daniel Skoczylas DXS SP-3481 ASW27 20.72 km 0 35
45 No IGC Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH Ventus2 209.9 km 0 0
46 No IGC Miomir Ivanovic MIO 4O-001 Ventus2 158.4 km 0 0
47 No IGC Marek Marcuss 030 SP-0303 Ventus2 86.7 km 6 0
48 No IGC Henryk Piekos HPO SP-3468 LS6 27.5 km 0 0
49 Crashed Piotr Raczynski PIT SP-2901 ASW27 87.64 km 0 0
50 Crashed Josef Spirik S50 SPIRA Ventus2 85.46 km 0 0
51 No IGC Petr Polach SOP OK-6808 Ventus2 0 km 0 0
52 Crashed Alex Holswilder V3 G-NOOB ASW27 0 km 0 0

download Stáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 1 › 04.11.2017 › 20:00 SEČ › Sobota

Briefing Map

Server:Beskydy Cup 2017
Heslo:
Datum:04.11.2017
Čas:20:00 SEČ (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Czechoslovakia [3.0]
Třída:15-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:29.07.2017
Výška startu:max. 1700 m QNH
Směr větru:217 °


Vzlet:Frydlant
Start:FRYDLANT N.OSTR.
1. OB:OMSENIE
2. OB:ORAVA HRAZ
3. OB:SANCE HRAZ
Cíl:Frydlant
Vzdálenost:281 km


Létání v mracích je zakázáno! Upozornění: jsou aktivní zakázané prostory - sledujte PDA po celou dobu letu! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte BEZPEČNE, hodně štěstí všem pilotům!


download  Stáhnout letový plán (FPL soubor)