clock  SEČ |  UTC | 1 z 143 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2014/15:
Thomas Holloran (TWH), Jaroslav Valouch (JV1), Jon Holland (123), Jan Oorthuijsen (WW), Helmut Künne (F9), Mathias Münch (MMU), Sönke Neumann (SN), Erwin de Bruin (EDB), Bob Fielder (CKF) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Beskydy Gliding Cup 2015 › Výsledky › Den 5 › 21.11.2015

Trénink 1 Trénink 2 Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Den 8 Celkové výsledky

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 749 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Martin Dvorak CCC OK-9252 ASW27 310.43 km 02:22:23 130.8 km/h 1 748
2 Finished David Mach VPD OK-8145 ASW27 310.43 km 02:26:30 127.1 km/h 0 719
3 Finished Thijs Bastiaanse SHT PH-1524 ASW27 310.43 km 02:28:57 125 km/h 0 702
4 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASW27 310.43 km 02:29:47 124.3 km/h 0 697
5 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASW27 310.43 km 02:32:53 121.8 km/h 0 676
6 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASW27 310.43 km 02:33:18 121.5 km/h 0 673
7 Finished Erwin deBruin EDB PH-1969 ASW27 310.43 km 02:35:04 120.1 km/h 0 662
8 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Ventus2 310.43 km 02:35:36 119.7 km/h 0 659
9 Finished Oldrich Slavicek O8 OK-OLDS Ventus2 310.43 km 02:37:51 118 km/h 0 645
10 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 Ventus2 310.43 km 02:38:54 117.2 km/h 0 639
11 Finished Hans Nyc JN OK-6200 ASW27 310.43 km 02:39:05 117.1 km/h 0 638
12 Finished Milos Koch MK OK-1823 ASW27 310.43 km 02:39:28 116.8 km/h 0 635
13 Finished Radek Pilar RP9 OK-7412 Ventus2 310.43 km 02:44:38 113.1 km/h 0 606
14 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 ASW27 310.43 km 02:45:06 112.8 km/h 0 603
15 Finished Tomas Brotanek TB OK-0516 Ventus2 310.43 km 02:46:34 111.8 km/h 0 595
16 Finished Horst Jahnke DHJ D-2056 ASW27 310.43 km 02:47:38 111.1 km/h 0 589
17 Finished Josef Spirik S50 SPIRA Ventus2 310.43 km 02:52:06 108.2 km/h 0 566
18 Finished Valentin Tornavi 574 RA-SLY ASW27 310.43 km 02:52:30 108 km/h 0 564
19 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH ASW27 310.43 km 02:32:38 122 km/h 118 560
20 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 Ventus2 310.43 km 02:57:36 104.9 km/h 0 539
21 Finished Paca84 Laurent LM1 PACA84 ASW27 310.43 km 02:59:08 104 km/h 0 531
22 Finished Eman Sadik EMA OK-1940 ASW27 310.43 km 02:59:10 103.9 km/h 0 531
23 Finished Jan Svetlik JS6 ARADAC ASW27 310.43 km 02:59:31 103.8 km/h 0 530
24 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 Ventus2 310.43 km 03:00:35 103.1 km/h 6 519
25 Finished Michel Valade VAM F-CEVI ASW27 310.43 km 03:02:36 102 km/h 0 515
26 Finished Sergio Chausov SVC UR-BEAR Ventus2 310.43 km 03:04:22 101 km/h 0 507
27 Finished Leszek Tomasik LTO SP-2188 Ventus2 310.43 km 03:04:41 100.8 km/h 0 506
28 Finished Peter Jan Schoonen PJS PH-PJS ASW27 310.43 km 03:06:36 99.8 km/h 0 498
29 Finished Ludek Prochazka LPL LP-1978 ASW27 310.43 km 03:08:53 98.6 km/h 0 488
30 Finished Alexander Novikov AVN UA-AVN ASW27 310.43 km 03:10:24 97.8 km/h 0 481
31 Finished Mime Eric J51 ACT40 ASW27 310.43 km 03:14:14 95.9 km/h 0 466
32 Finished Miro Kucera MK7 OM-2507 Ventus2 310.43 km 03:16:30 94.8 km/h 0 457
33 Finished Alain Zutter AZZ F-CGAZ ASW27 310.43 km 03:19:11 93.5 km/h 0 446
34 Outland Jiri Holub JHO OK-4408 ASW27 292.3 km 0 372
35 Outland Pavel Snajdr ST LT5 ASW27 289.34 km 15 353
36 Outland Mathias Muench MMU D-2197 ASW27 269.67 km 1 342
37 Outland Jaroslav VAlouch JV1 OK-1279 ASW27 252.23 km 0 321
38 Outland Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASW27 157.63 km 0 201
39 Outland Petr Plinta 7T OK-0357 LS6 114.11 km 0 145
40 Outland Miodrag Ivanovic IDM YU-1039 ASW27 91.04 km 0 116
41 Outland Petr Polach SOP OK-6808 ASW27 79.43 km 0 101
42 Outland Jan Oorthuijsen WW PH-722 ASW27 57.31 km 0 73
43 Outland Pavel Kostkan PK OK-0906 LS6 292.9 km 305 68
44 No IGC Mangidas Juodinis 1MJ LY-GMJ LS6 310.4 km 03:15:57 95 km/h 0 0
45 Crashed Winfried Deppe WD D-2709 ASW27 199.3 km 0 0
46 No IGC Jirka Krcmar JIK OK-7103 ASW27 85.6 km 0 0
47 No IGC Dmitry Andreyev D2A - ASW27 73.42 km 0 0
48 No IGC Marcin Martyna MRM SP-2772 ASW27 0 km 0 0

download Stáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 5 › 21.11.2015 › 20:00 SEČ › Sobota

Briefing Map

Server:Beskydy Cup 2015
Heslo:
Datum:21.11.2015
Čas:20:00 SEČ (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Czechoslovakia [3.0]
Třída:15-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:01.07.2015
Výška startu:max. 1700 m QNH


Vzlet:Frydlant
Start:FRYDLANT N.OSTR.
1. OB:HOTEL BANIK
2. OB:BREZNO
3. OB:SANCE HR
Cíl:Frydlant
Vzdálenost:310 km


Létání v mracích je zakázáno! Upozornění: jsou aktivní zakázané prostory - sledujte PDA po celou dobu letu! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte BEZPEČNE, hodně štěstí všem pilotům!


download  Stáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus