clock  SEČ |  UTC | 1 z 145 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015 Beskydy Gliding Cup 2015

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2014/15:
Thomas Holloran (TWH), Jaroslav Valouch (JV1), Jon Holland (123), Jan Oorthuijsen (WW), Helmut Künne (F9), Mathias Münch (MMU), Sönke Neumann (SN), Erwin de Bruin (EDB), Bob Fielder (CKF) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Beskydy Gliding Cup 2015 › Výsledky › Den 8 › 12.12.2015

Trénink 1 Trénink 2 Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Den 8 Celkové výsledky

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 738 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 ASW27 294.96 km 02:20:38 125.8 km/h 0 738
2 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASW27 294.96 km 02:21:57 124.7 km/h 0 727
3 Finished Oldrich Slavicek O8 OK-OLDS Ventus2 294.96 km 02:24:22 122.6 km/h 0 707
4 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH ASW27 294.96 km 02:25:36 121.5 km/h 0 697
5 Finished Valentin Tornavi 574 RA-SLY ASW27 294.96 km 02:26:21 120.9 km/h 0 691
6 Finished Slava Raduga 050 RA-DUGA ASW27 294.96 km 02:27:22 120.1 km/h 0 683
7 Finished Miodrag Ivanovic IDM YU-1039 ASW27 294.96 km 02:28:27 119.2 km/h 0 675
8 Finished Tomas Brotanek TB OK-0516 Ventus2 294.96 km 02:29:15 118.6 km/h 0 669
9 Finished Radek Pilar RP9 OK-7412 Ventus2 294.96 km 02:29:50 118.1 km/h 0 664
10 Finished Quinten Hermans REA OO-QAS ASW27 294.96 km 02:30:05 117.9 km/h 0 663
11 Finished Piotr Raczynski PIT SP-2901 ASW27 294.96 km 02:30:23 117.7 km/h 0 660
12 Finished Erwin deBruin EDB PH-1969 ASW27 294.96 km 02:30:45 117.4 km/h 0 658
13 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Ventus2 294.96 km 02:32:15 116.2 km/h 0 647
14 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 Ventus2 294.96 km 02:32:46 115.8 km/h 0 643
15 Finished David Mach VPD OK-8145 ASW27 294.96 km 02:33:20 115.4 km/h 0 639
16 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASW27 294.96 km 02:33:54 115 km/h 0 635
17 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 Ventus2 294.96 km 02:34:39 114.4 km/h 0 629
18 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASW27 294.96 km 02:35:17 114 km/h 0 625
19 Finished Peter Jan Schoonen PJS PH-PJS ASW27 294.96 km 02:35:27 113.8 km/h 0 624
20 Finished Egon Jorgensen X5 OY-XKP ASW27 294.96 km 02:36:24 113.2 km/h 1 616
21 Finished Milos Koch MK OK-1823 ASW27 294.96 km 02:37:00 112.7 km/h 0 613
22 Finished Hans Nyc JN OK-6200 ASW27 294.96 km 02:37:26 112.4 km/h 0 610
23 Finished Dmitry Andreyev D2A - ASW27 294.96 km 02:39:20 111.1 km/h 0 597
24 Finished Michel Valade VAM F-CEVI ASW27 294.96 km 02:39:31 110.9 km/h 0 596
25 Finished Horst Jahnke DHJ D-2056 ASW27 294.96 km 02:42:11 109.1 km/h 0 579
26 Finished Mathias Muench MMU D-2197 ASW27 294.96 km 02:43:39 108.1 km/h 0 569
27 Finished Leszek Tomasik LTO SP-2188 Ventus2 294.96 km 02:43:51 108 km/h 1 567
28 Finished Jan Oorthuijsen WW PH-722 ASW27 294.96 km 02:44:43 107.4 km/h 0 563
29 Finished Jiri Holub JHO OK-4408 ASW27 294.96 km 02:46:17 106.4 km/h 0 553
30 Finished Silvio Kulk SK2 D-2108 ASW27 294.96 km 02:49:07 104.7 km/h 0 536
31 Finished Alain Zutter AZZ F-CGAZ ASW27 294.96 km 02:49:36 104.3 km/h 0 533
32 Finished Jan Svetlik JS6 ARADAC ASW27 294.96 km 02:49:43 104.3 km/h 0 533
33 Finished Josef Spirik S50 SPIRA Ventus2 294.96 km 02:49:47 104.2 km/h 0 532
34 Finished Pete Allen PWA G-1466 ASW27 294.96 km 02:55:53 100.6 km/h 0 498
35 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 Ventus2 294.96 km 02:58:28 99.2 km/h 0 484
36 Finished Paca84 Laurent LM1 PACA84 ASW27 294.96 km 03:04:34 95.9 km/h 0 453
37 Finished Miro Kucera MK7 OM-2507 Ventus2 294.96 km 03:04:36 95.9 km/h 0 452
38 Finished Jaroslav VAlouch JV1 OK-1279 ASW27 294.96 km 03:11:59 92.2 km/h 0 417
39 Finished Pavel Kostkan PK OK-0906 LS6 294.96 km 04:01:05 73.4 km/h 0 338
40 Finished Mime Eric J51 ACT40 ASW27 294.96 km 02:43:40 108.1 km/h 233 336
41 Outland Pavel Snajdr ST OK-PS38 ASW27 138.45 km 0 159
42 Outland Martin Dvorak CCC OK-9252 ASW27 119.17 km 0 137
43 Outland Soenke Neumann SN D-0815 ASW27 116.76 km 101 33
44 No IGC Marcin Martyna MRM SP-2772 ASW27 243.3 km 0 0
45 No IGC Alexander Novikov AVN UA-AVN ASW27 174 km 0 0
46 No IGC Sergio Chausov SVC UR-BEAR Ventus2 173.9 km 0 0
47 Crashed Eman Sadik EMA OK-1940 ASW27 176.18 km 0 0
48 No IGC Kato Kvitne GUF LN-GUF Ventus2 0 km 0 0

download Stáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 8 › 12.12.2015 › 20:00 SEČ › Sobota

Briefing Map

Server:Beskydy Cup 2015
Heslo:
Datum:12.12.2015
Čas:20:00 SEČ (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Czechoslovakia [3.0]
Třída:15-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:04.07.2015
Výška startu:max. 1700 m QNH


Vzlet:Frydlant
Start:FRYDLANT N.OSTR.
1. OB:SLUSOVICE PREHR.
2. OB:PRADED
3. OB:FULSTEJN ZR
4. OB:HNOJNIK ZAM
Cíl:Frydlant
Vzdálenost:295 km


Létání v mracích je zakázáno! Upozornění: jsou aktivní zakázané prostory - sledujte PDA po celou dobu letu! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte BEZPEČNE, hodně štěstí všem pilotům!


download  Stáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus